POZNAJMY SIĘ

TWORZYMY SYSTEMY ŚCIAN I ZADASZEŃ, KTÓRE ROBIĄ WRAŻENIE

Od ponad 10 lat tworzymy niezwykłe systemy ścian i zadaszeń z aluminium, które podziwiają nasi klienci i ich sąsiedzi.

Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że aluminium jest doskonałym produktem do aranżacji wnętrz. Sprawia to, że każdego dnia przetwarzamy go z pasją i niesłabnącym entuzjazmem. Kompleksowo realizujemy wymarzone pomysły naszych klientów. Konstruujemy nowoczesne, a zarazem klimatyczne zadaszenia tarasów, balkonów i wielu innych przestrzeni domów i ogrodów.

Nasza ekipa to około 50 wykwalifikowanych osób, pracujących na około 5500 m2 powierzchni produkcyjnej, magazynowej i biurowej. Naszym wspólnym celem jest zawsze jak najlepsze dopasowanie systemów profili aluminiowych do dachów tarasowych, elementów stałych i przesuwnych. Solidność, funkcjonalność i estetyka konstrukcji aluminiowych to priorytet w Aluboss. Po zakończeniu montażu skutkuje to znakomitym efektem, który cieszy nie tylko nas, ale przede wszystkim zachwyca naszych klientów, a później ich gości.

Używamy wyłącznie profili z certyfikatem CE i współpracujemy tylko z partnerami, którzy spełniają normy Unii Europejskiej. Wszystko to sprawia, że systemy zadaszeń Aluboss są wyjątkowo trwałe, bardzo łatwe w pielęgnacji oraz odporne na warunki atmosferyczne.

Główna siedziba firmy Aluboss znajduje się w Niemczech, dlatego pracujemy zgodnie z niemieckimi standardami jakości. Z przyjemnością wykonujemy montaż profesjonalnych systemów zadaszeń na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu - umówimy się na bezpłatną wycenę.

Poznaj produkty

ZOBACZ

ATUTY ALUBOSS
OTO, CO NAS WYRÓŻNIA:

Autorski

Autorski produkt

nowoczesny

nowoczesny design

własny

własny montaż

liczne

liczne akcesoria

niezawodny

niezawodny serwis