Markizy tarasowe i balkonowe w Poznaniu.

Bezchmurne niebo i wysokie temperatury zachęcają do spędzania czasu na zewnątrz. Jednak zbyt długie przebywanie na mocnym słońcu może skutkować niechcianymi poparzeniami słonecznymi i skutecznie zniechęcić do tej formy wypoczynku. Relaks na świeżym powietrzu lub spotkanie z rodziną i przyjaciółmi nad basem lub przy grillu to także idealny sposób na wykorzystanie ciepłych dni. Pora letnia trwa niezwykle krótko, dlatego warto zabezpieczyć się już teraz przed nadchodzącym wiatrem lub deszczem i zachować komfortowe warunki wypoczynku przez cały rok.  

Nasza firma produkująca od lat markizy w Poznaniu dostarczy wprost do Twojego domu produkty najwyższej jakości zapewniające ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zanim zdecydujesz się na wybór jednej z nich, sprawdź jaki typ markiz będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Markizy tarasowe 

polecane są do przestrzeni o większym rozmiarze, takich jak duże tarasy lub duże ogródki piwne. W przypadku przestrzeni przydomowej, nie musi ona zakrywać całego jej obszaru. Jeśli zacienia jedynie pewną część, druga strona pozostanie nasłoneczniona, co pozostawia możliwość wyboru, czy danego dnia wolimy wypoczywać w cieniu lub na słońcu. Tego typu modele posiadają wysięg sięgający nawet 3.5 m z regulowanym kątem nachylenia. Często wyposażone są w boczne wsporniki podtrzymujące konstrukcję, co chroni przed zniszczeniami spowodowanymi przez wiatr.

Markizy balkonowe

najlepiej służyć będą balkonom i tarasom niewielkich rozmiarów. Istnieje możliwość ich montażu poprzez przytwierdzenie do ściany, sufitu lub balustrady. Idealnie sprawdzi się, jeśli spędzasz dużo czasu relaksując się na balkonie. Skutecznie uchroni przed wzrokiem sąsiadów oraz spowoduje przyjemne zacienienie, toteż słońce nie będzie odbijać się w ekranie telefonu, a litery w książce pozostaną widoczne.

Markizy w poznaniu

Markizy tarasowe w Poznaniu – budowa i konserwacja materiału.


Poznań to miasto, w którym produkujemy markizy tarasowe i balkonowe przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Każda z markiz zewnętrznych zbudowana jest z wytrzymałych konstrukcji aluminiowych dostępnych w 4 neutralnych kolorach, które możesz dobrać do kolorystyki dominującej w Twojej przydomowej przestrzeni. Tkaniny umieszczane z stelażach występują w ponad 100 wzorach i kolorach. Posiadają nowoczesny system sterowania elektrycznego wraz z automatyką pogodową. Jej działanie opiera się na ruchu taśmy, która odpowiada za rozwijanie, a następnie zwijanie całości. W przypadku naszych produktów nie ma potrzeby, aby wykonywać tę pracę ręcznie. Sterowanie odbywa się za pomocą dołączonego pilota.

Automatyka pogodowa to przydatna funkcja naszych produktów odpowiadająca za ochronę markiz balkonowych i tarasowych przed ewentualnym uszkodzeniem spowodowanym długotrwałym wystawieniem materiału na działanie mocnego deszczu. W sytuacji, gdy wystąpi ulewa, system zwija całość materiału, tak aby na skutek uderzających kropli nie odkształcił się lub nie przemókł.

Posiadając markizy zarówno tarasowe, jak i balkonowe pamiętaj o ich odpowiedniej konserwacji. Dzięki stosowaniu się do odpowiednich zasad, możesz zachować je w idealnym stanie przez wiele lat i cieszyć się z ich nienagannego działania. Pierwszą obowiązującą regułą jest konieczność wystrzegania się detergentów o silnym działaniu. Do poprawnego oczyszczenia ich powierzchni z niewielkich zanieczyszczeń wystarczy użycie ciepłej wody w połączeniu z płynem do mycia naczyń. Sposobem na mocniejsze plamy jest soda oczyszczona, którą możesz je zasypać, a następnie odczekać czas około 5 minut, po czym zmyć. Po drugie – jeśli chcesz uniknąć wystąpienia pleśni, pamiętaj o tym, aby po umyciu nie zwijać markizy do czasu, gdy woda całkowicie wyparuje. Trzecia zasada, o której musisz  pamiętać tyczy się konieczności zabezpieczenia markizy tarasowej i balkonowej oraz jej mechanizmu za pomocą nieprzemakalnego tworzywa na czas zimy. Do tego celu może posłużyć przykładowo folia. 

Funkcjonalne markizy balkonowe w Poznaniu – gwarancja wygody i bezpieczeństwa.

Markizy od lat funkcjonowały w poznańskich restauracjach jako zadaszenie wszelkiego rodzaju ogródków piwnych. Ich zadaniem jest zapewnienie gościom biesiadującym na zewnątrz należytego komfortu, tak aby pozostali w lokalu jak najdłuższy czas, a silne słońce lub przelotny deszcz nie sprawiły, że w kilka chwil przeniosą się w zupełnie inne miejsce. Najczęściej pełnią także funkcje ozdobną. Eleganckie lokale gastronomiczne wykorzystują produkty z jednobarwnej tkaniny, a kawiarnie najczęściej wybierają te składające się z kilku kolorów pokryte ciekawymi grafikami. Jeśli posiadasz lokal w Poznaniu z pewnością powinieneś zainteresować się zakupem markiz. Dzięki nim przyciągniesz szerokie grono klientów i zachwycisz ich ciekawym wystrojem oraz zaoferujesz oczekiwaną wygodę.

Obecnie markizy zewnętrzne wykorzystywane są także jako element przydomowego tarasu lub balkonu. Spełniają swoją funkcję, gdy urządzasz wystawne przyjęcie na świeżym powietrzu. Dzięki nim nie musisz mieć obaw, że Ciebie oraz Twoich gości zaskoczy deszcz i będziecie zmuszeni kontynuować zabawę wewnątrz budynku.

Zainteresowała Cię nasza oferta markiz w Poznaniu?

W celu zaprojektowania, czy montażu markiz tarasowych i markiz na balkon w Poznaniu lub okolicach skontaktuj się z naszą firmą dzwoniąc na podany numer telefonu lub wysyłając wiadomość e-mail. Wszelkie szczegóły oraz zapytania mogą Państwo kierować w sekcji Zapytaj o produkt. Z pewnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości i w szybkim czasie ustalimy szczegóły zamówienia. 

markizy poznań