Zabudowa i zadaszenie tarasu Szczecin

Oferujemy Państwu nowoczesne oraz trwałe zadaszenie tarasu w Szczecinie oraz całej Polsce, stosowane w budynkach mieszkalnych, jak i również w restauracjach czy hotelach. Firma Aluboss zatrudnia najlepszych specjalistów, którzy zaprojektują, wykonają oraz zamontują różnego typu zadaszenia. Zadaszenie tarasu Szczecin daje możliwość korzystania z niego podczas opadów deszczu, śniegu oraz pozostawienie na nim mebli ogrodowych, poduszek czy sprzętu do grillowania. Zadaszenia tarasów są gwarancją komfortowego odpoczynku domowników nawet w pochmurne i deszczowe dni. Nasi fachowcy wykonają dla Państwa projekt zadaszenia tarasu na wymiar zgodnie z Państwa zaleceniami. Dzięki temu będą mieli Państwo świadomość korzystania z wysokiej jakości usług oraz z jakich materiałów zadaszenie tarasu zostało wykonane. Materiały wykorzystywane do wykonania zadaszenia tarasu to bardzo wytrzymałe szkło, solidny poliwęglan oraz aluminium. Obecnie taras to bardzo ważne miejsce w planowaniu przestrzeni wokół domu i ogrodu. Dlatego tak istotne jest dla nas, aby szczegółowo omówić koncepcję na zadaszenie Państwa tarasu, zanim zostanie ono wprowadzone w życie. Jeśli Państwo nadal zastanawiają się jak ma wyglądać Państwa zadaszenie tarasu oraz z jakich materiałów ma być wykonany, nasi specjaliści służą dobrą radą oraz podzielą się wieloletnim doświadczeniem, aby wszystkie Państwa oczekiwania zostały spełnione.

Zadaszenie tarasu – jakie materiały wybrać?

Podczas budowy zadaszenia tarasowego podstawową kwestią jest wybór materiału, z którego będzie wykonane zadaszenie tarasu oraz jego stelaż. Podejmując tą decyzję należy uwzględnić bryłę oraz styl domu do którego będzie dołączone zadaszenie. Aluminiowe zadaszenie tarasu będzie pasować do nowoczesnych budynków o minimalistycznej bryle. Zadaszenie tarasu daje możliwość uzyskania przytulnego efektu nawet w niedopracowanym jeszcze ogrodzie. Stelaż wykonany z aluminium wyróżnia się dużą wytrzymałością na działanie czynników zewnętrznych takich jak wysoka lub niska temperatura czy duże nasłonecznienie. Lekka, a zarazem wytrzymała aluminiowa konstrukcja w połączeniu z przeźroczystymi płytami z poliwęglanu lub szkła tworzy eleganckie przydomowe tarasy. Dzięki temu, że konstrukcję można pomalować na dowolny kolor, z łatwością dopasuje się do stylu budynku.

Zabudowa i zadaszenia tarasu Szczecin

Zadaszenie tarasu z pokryciem z poliwęglanu

Zadaszenie tarasu z poliwęglanu pozwala na poczucie komfortu nawet w upalne, dzięki temu, że materiał ten bardzo dobrze rozprasza promienie świetlne. Ważną zaletą tego tworzywa sztucznego jest jego ciężar. Poliwęglan jest lżejszy od szkła oraz wytrzymały na promieniowanie UV, warunki atmosferyczne oraz zniszczenia mechaniczne. Zadaszenie tarasu z poliwęglanu zachowuje swoje właściwości nawet w bardzo dużych temperaturach. Obecnie jest to najpopularniejszy materiał na pokrycia zadaszeń tarasów Szczecin. 

Zadaszenie tarasu szklane

Innym rodzajem przeźroczystego zadaszenia tarasu jest pokrycie wytrzymałego aluminiowego stelażu płytami ze szkła VSG. Takie zadaszenie tarasu jest bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne oraz bezpieczne. Cechuje się pełną przepuszczalnością światła, dzięki czemu zyskamy bardzo dużo światła na tarasie, a jednocześnie uchroni nas przed deszczem. Nasza firma wykonuje zadaszenia tarasu tylko z najlepszej jakości szkła, dlatego gwarantujemy komfort oraz bezpieczeństwo. Polecamy również wykonanie systemu szyb przesuwnych ze szkła hartowanego, który jest doskonałym rozwiązaniem, które nie tylko robi dobre wrażenie ale również jest niezwykle funkcjonalne. Wystarczy jeden ruch, aby przesunąć je w dowolnym kierunku.

Nasza firma Aluboss z dużą chęcią zaprojektują i wykonają zadaszenie tarasu indywidualnie dla każdego klienta. Odpowiednio zaaranżowany taras sprzyja odpoczynkowi, dlatego zachęcamy do  zapoznania się z naszą ofertą. 

ZOBACZ

ATUTY ALUBOSS
OTO, CO NAS WYRÓŻNIA:

Autorski

Autorski produkt

nowoczesny

nowoczesny design

własny

własny montaż

liczne

liczne akcesoria

niezawodny

niezawodny serwis