Zabudowy i zadaszenia tarasów Wrocław

Firma Aluboss z siedzibą w Niemczech to firma specjalizująca się w tworzeniu  wysokiej jakości systemów ścian i zadaszeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz niezwykłej precyzji w produkcji zadaszeń jesteśmy w stanie kompleksowo zrealizować każdy wymarzony projekt naszych klientów i zadaszymy każdy taras lub balkon oraz wiele innych przestrzeni domów i ogrodów. Nasze konstrukcje aluminiowe cechują się  niezwykłą solidnością, funkcjonalnością oraz estetyką, a zarazem spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa.

Zadaszenia tarasów Wroclaw

Wspólnym celem naszej firmy oraz naszych pracowników jest zapewnienie Państwu usług o najwyższym poziomie. Idealne dopasowanie systemów aluminiowych do dachów tarasowych, elementów stałych i przesuwnych oraz zadowolenie klientów jest dla nas szczególnie ważne. Dzięki naszym projektom, zyskają Państwo przytulne oraz wyjątkowe miejsce pełne spokoju i relaksu. Nasze zadaszenia tarasów nawet w upalne dni, otoczą Państwa cieniem i pozwolą rozkoszować się delikatnym powiewem wiatru, a w razie zmiany pogody ochronią przed opadami deszczu. Zadaszony taras to idealne miejsce do spotkań rodzinnych i przyjęć w gronie najbliższych przyjaciół. Dodatkowym elementem, który nada całej architekturze budynku oraz otaczającego go ogrodu wyjątkowego wyglądu jest nowoczesne oświetlenie LED. W trakcie jesienno-zimowej pory, taras można zamknąć, dzięki czemu można zyskać dodatkowe pomieszczenie jako jadalnia, biuro lub przestrzeń rekreacyjną. Takie rozwiązanie, sprawia, że w spokoju możemy wypić kubek ciepłej herbaty czy podziwiać otaczającą przyrodę. Miłośnicy roślinności mogą stworzyć zachwycającą oranżerię z wieloma gatunkami egzotycznych kwiatów i drzew. 
Nowoczesna zadaszenie tarasów Wrocław
Zadaszenie tarasu chroni nie tylko przed deszczem, śniegiem czy nadmiernym nasłonecznieniem, ale również stanowi oryginalny element dekoracyjny dla Twojego domu. Nowoczesne konstrukcje, dopasowane do bryły domu pozwala na bardzo stylowe zadaszenie tarasu. Wykonujemy konstrukcje zadaszeń tarasów z najwyższej jakości profili aluminiowych w dowolnym kolorze, z płyt z poliwęglanu o różnych grubościach oraz ze szkła. Zadaszenie tarasu z płyty poliwęglanowej jest bardzo odporne na uderzenia, promieniowanie UV oraz na warunki atmosferyczne. Cechuje się bardzo dobrą termoizolacyjności, a także dużą przepuszczalnością światła.  Do Państwa dyspozycji mamy najlepszych fachowców, którzy wykonają dokładny pomiar oraz montaż. Podczas realizowania każdego z etapów wykonania zadaszenia tarasu na terenie Wrocławia dokładamy wszelkich starań w zakresie dbałości o najmniejsze szczegóły. Dzięki zestawieniu aluminiowych profili z płytami z poliwęglanu, cała konstrukcja jest lekka i bardzo wytrzymała. Zadaszenie tarasów może być również wykonane z pokryciem ze bezpiecznego szkła VSG. Taka forma zadaszenia ze szkła z folią jest niezwykle odporna na uderzenia oraz dobrze tłumi hałas. Oferowane przez nas zadaszenia tarasu dostępne są w różnych kształtach, rozmiarach oraz kolorach idealnie dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. 
Zadaszenie tarasów Wrocław – gwarancja satysfakcji
Naszą specjalnością jest projektowanie i budowa niezwykle funkcjonalnych ogrodów zimowych, zadaszeń tarasów oraz balkonów. Aby spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów, używamy wyłącznie profili z certyfikatem CE oraz współpracujemy tylko z partnerami, którzy spełniają normy Unii Europejskiej. Wszystko to sprawia, że nasze zadaszenie tarasów są stylowe oraz bezpieczne. Dodatkowo wykonujemy zadaszenia nad drzwi wejściowe do domów, mieszkań oraz daszków balkonowych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, od samego stworzenia projektu po montaż, co sprawia, że nasze zadaszenia tarasów spełnia wszystkie oczekiwania naszych klientów. Wszystkie materiały wykorzystane w konstrukcji aluminiowych z poliwęglanu oraz szkła pochodzą tylko od zaufanych dostawców. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych elementów, aby Państwa zadaszenia tarasów wyglądały estetycznie oraz były bardzo trwałe. 

ZOBACZ

ATUTY ALUBOSS
OTO, CO NAS WYRÓŻNIA:

Autorski

Autorski produkt

nowoczesny

nowoczesny design

własny

własny montaż

liczne

liczne akcesoria

niezawodny

niezawodny serwis