Usługi

O nic się nie martw - postaw na Aluboss

Usługi naszej firmy charakteryzują się indywidualnym podejściem do potrzeb i gustów klienta, szybką realizacją i fachową obsługą na każdym etapie projektu. Oferujemy pełne doradztwo, dajemy 10 lat gwarancji producenckiej na montaż i konstrukcję oraz proponujemy system spłaty ratalnej. Wszystko to sprawia, że klienci czują się pewnie, chętnie wracają po kolejne usługi i polecają firmę Aluboss swoim bliskim. Bardzo nas to cieszy!

Certyfikat DIN EN 1090
Wszystkie przetwarzane przez nas produkty aluminiowe są zgodne z obowiązującymi normami Euro i posiadają certyfikat DIN EN 1090. Dla naszych klientów oznacza to wysoki poziom jakości i stabilności naszych konstrukcji aluminiowych. Można to rozpoznać po znaku CE umieszczonym na wszystkich naszych przetworzonych produktach.

Statyka projektów
Aby zapewnić stabilność naszych produktów, starannie tworzymy złożoną statystykę projektów dla naszych klientów. Bierzemy pod uwagę wszystkie ważne czynniki, które mogą mieć wpływ na stabilność całej konstrukcji. Jest to niezbędny element każdego projektu Aluboss.

Malowanie proszkowe
Skoncentrowaliśmy się na malowaniu proszkowym zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Po pokryciu nowoczesną powłoką proszkową, profile aluminiowe stają się trwałymi i stabilnymi częściami systemu. Są wyjątkowo odporne na zarysowania, uderzenia i korozję. Podczas lakierowania proszkowego nie ma też żadnych ograniczeń jeśli chodzi o kolor.

Kompleksowa obsługa
Zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne, dlatego towarzyszymy mu przez cały projekt. Pomagamy w koncepcji, tworzymy statykę i dostarczamy gotowe produkty. Gwarantujemy usługi, które spełniają najwyższe standardy jakości i doradztwa.


O nic się nie martw - postaw na Aluboss