Zadaszenia i zabudowy tarasów Warszawa

Zadaszenie tarasu w Warszawskim ogrodzie

Posiadanie własnego domu oraz ogrodu, umożliwia spędzanie wspaniałych chwil pełnych relaksu na zewnątrz. Jednak ogród to nie jedyny element, który wpływa na jakość naszego wypoczynku. Taras to bardzo przydatna przestrzeń w ogrodzie, ponieważ nie ma bardziej idealnego miejsca do odpoczynku, grillowania z rodziną i przyjaciółmi, a także przebywania na zewnątrz nawet podczas ulewy. Dla bardzo wielu osób, taras to miejsce gdzie można się wyciszyć i wypić w spokoju gorący kubek kawy lub ulubionej herbaty. Jednak żeby taras w pełni był funkcjonalny powinien być zadaszony. Zadaszenie tarasu to bardzo dobre dopełnienie przydomowych ogrodów lub zaciszu własnego domu. Oferujemy system zadaszenia z aluminiowej konstrukcji, a poliwęglanowe oraz szklane płyty tworzą elementy zabezpieczające przed deszczem. Tego typu zadaszenie tarasu charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne czy warunku atmosferyczne.

Funkcjonalne zadaszenia tarasów

Nasza firma Aluboss oferuje Państwu zadaszenia tarasów, które pozwolą cieszyć się wypoczynkiem nawet podczas opadów deszczu czy śniegu lub gdy słońce za mocno świeci. Zadaszenie tarasu blokuje napływ promieni słonecznych, dzięki czemu można go wykorzystać na przykład jako ochronę przestrzeni w której bawią się dzieci. Do produkcji zadaszeń tarasów wykorzystujemy tylko i wyłącznie wysokiej jakości materiały. Cała konstrukcja wsporcza zadaszenia na taras jest bardzo lekka, dzięki bardzo wytrzymałym aluminiowym profilom. Aluminiowe zadaszenie tarasu jest niezwykle wytrzymałe oraz odporne na wodę, zapylanie oraz wszelkie warunki atmosferyczne.

Zabudowy i zadaszenia tarasów w warszawie

Zadaszenie na taras z pokryciem z poliwęglanu

Elementem tworzącym całe zadaszenie na taras są płyty poliwęglanowe dwukomorowe o grubości 16 mm. Te płyty są bardzo wytrzymałe oraz bardziej odporne na wiatr, deszcz czy grad niż szkło – nawet 200 razy. Są w pełni odporne na uderzenia oraz zarysowania, a ich konstrukcja jest bardzo lekka. Zadaszenie tarasu wykonane z płyt poliwęglanowych łatwo utrzymać w czystości, a ich przepuszczalność światła jest porównywalna do przepuszczalności szkła. Dzięki temu, że płyty poliwęglanowe posiadają wysoki stopień przepuszczalności światła, możliwa jest hodowla roślin pod zadaszeniem. Zadaszenie tarasu wykonane z płyt poliwęglanowych oraz aluminiowych profili wygląda nowocześnie oraz elegancko.

Zadaszenie tarasu z pokryciem ze szkła VSG

Zadaszenie tarasu wykonane z wysokiej jakości szkła VSG, jest bardzo odporne na uderzenia, oddziaływanie termiczne oraz gwałtowne zmiany pogody. Dodatkowo dzięki zastosowaniu folii, w razie pęknięcia szkło nie rozsypuje się. Folia ochronna tłumi hałas oraz ogranicza napływanie promieni UV. Zadaszenia aluminiowo-szklane nie wymagają konserwacji co pozwala cieszyć się dobrym wyglądem tarasu na bardzo długo.

Nasi wykwalifikowani specjaliści zaprojektują oraz wykonają zadaszenia tarasów na wymiar w idealnie dopasowanej wielkości oraz kolorystyce aluminiowych profili. Projekt zadaszenia tarasów w Warszawie dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta oraz dopasowany do stylu i bryły domu. 

ZOBACZ

ATUTY ALUBOSS
OTO, CO NAS WYRÓŻNIA:

Autorski

Autorski produkt

nowoczesny

nowoczesny design

własny

własny montaż

liczne

liczne akcesoria

niezawodny

niezawodny serwis