Markizy tarasowe i balkonowe Wrocław

Markizy balkonowe i tarasowe we Wrocławiu.

Podczas upalnych dni z pewnością marzysz o chwili wytchnienia od wysokich temperatur i szukasz jak najlepszego schronienia w chłodnym miejscu. Próbujesz wszystkich sposobów, ale chęć skorzystania z i tak krótkiego letniego okresu jest silniejsza, więc spędzasz czas na dworze mimo upału? Istnieje idealne rozwiązanie, które pomoże Ci wytrwać te gorące dni, a jednocześnie pozwoli cieszyć się słońcem i świeżym powietrzem. Nasza firma produkująca wytrzymałe i nowoczesne markizy we Wrocławiu już niedługo może dostarczyć jedną (lub kilka) z nich do Twojego domu. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i przedstawisz swoje oczekiwania, a my… świetnie zadbamy o całą resztę. Jako producent markiz tarasowych i balkonowych we Wrocławiu gwarantujemy ich funkcjonalność i niezawodność.

W szerokiej ofercie naszego sklepu odnajdziesz wiele modeli markiz różnego przeznaczenia.  W zależności od swoich potrzeb możesz wybrać pomiędzy trzema ich rodzajami. We Wrocławiu  dostępne są markizy tarasowe, markizy na balkon oraz markizy ogrodowe. Wykonane zostały z solidnych aluminiowych konstrukcji, a na ich pokrycie składają się tkaniny dostępne w prawie 100 wzorach i kolorach. Kolorystyka samych konstrukcji pozostawiona została w neutralnych barwach, tak aby wpasowywały się w przydomowe otoczenie bez niechcianego odróżniania się.

markizy balkonowe i tarasowe markizy tarasowe wrocław

Markizy tarasowe i balkonowe we Wrocławiu – jak je wykorzystać?

Wrocław jest dużym miastem słynącym z wielu wspaniałych restauracji, w tym takich z ogródkami działkowymi. Jeżeli jesteś właścicielem jednej z nich, z pewnością chcesz zapewnić komfort swoim gościom i zadaszyć strefę przed lokalem gastronomicznym, aby mogli w spokoju biesiadować bez obaw o zbyt silne nasłonecznienie. Ogródek piwny z zadaszeniem wygląda niezwykle estetycznie, a sama markiza ogrodowa nada mu eleganckiego charakteru.

A jeśli zamiast praktycznej funkcji interesuje Cię jedynie wykorzystanie ich w celach ozdobnych, również świetnie się sprawdzą. W tym przypadku zdecyduj się na wielobarwne markizy, które odmienią oblicze zewnętrznej części restauracji.

Markizy tarasowe sprawdzą się nie tylko w ochronie gości restauracji, ale także Twoich, podczas przyjęcia w zaciszu przydomowego tarasu. Jeśli często organizujesz tego typu spotkania, z pewnością ucieszy Cię fakt, że markizy na taras świetnie chronią przed rozmaitymi warunkami atmosferycznymi. Zarówno deszcz, jaki i zbyt mocne słońce mogą niekorzystnie wpływać na dobre samopoczucie. Po ich zamontowaniu nie musisz mieć obaw, że te czynniki zmuszą najbliższych do schronienia się wewnątrz domu.

Nowoczesne markizy we Wrocławiu – jaki rodzaj wybrać?

Nasza firma działająca we Wrocławiu od lat zajmuje się produkcją wysokojakościowych markiz z zastosowaniem niezwykle przydatnych funkcjonalności. Zanim zdecydujesz się na wybór jednej z nich sprawdź jaki rodzaj najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom, jakie są zastrzeżenia w związku z ich użytkowaniem oraz jak najlepiej o nie dbać.

Markizy balkonowe sprawdzą się, gdy jednym z Twoich sposobów na relaks jest spędzanie długich godzin na balkonie czytając książkę. Ten sposób rozrywki jest najbardziej doceniany przez osoby, które mieszkają w ciasnych osiedlach i nie mają możliwości wyjścia na taras lub trawę. Markiza zapewni pożądane zaciemnienie, toteż nie odczujesz dyskomfortu patrząc w ekran telefonu lub w książkę.

Markizy na okna dachowe to rozwiązanie dla tych, których sypialnie lub pokoje do pracy znajdują się na najwyższych piętrach. Nagrzana szyba okna dachowego powoduje duże nagrzanie, co z pewnością utrudni zasypianie lub obniży poziom skupienia. Stosując markizy zminimalizujesz wysoką temperaturę.

Markizy pionowe to praktyczne rozwiązanie dla posiadaczy dużych, nasłonecznionych pomieszczeń. Zamontowane markizy są gwarancją, że ilość światła wpadającego do pomieszczeń będzie ograniczona, co zminimalizuje ich nagrzewanie się. Co więcej, zapewniają dużą prywatność. Po ich montażu, z zewnątrz widoczny będzie jedynie materiał – wgląd do środka domu jest uniemożliwiony. Nie oznacza to, że stracisz widok na swoją okolicę lub ogród. W przeciwieństwie do widoku z zewnątrz, druga strona użytego tworzywa zapewnia widoczność, więc nie uzyskasz całkowitego zaciemnienia.

Dodatkowo, markizy wyposażone zostały w system sterowania automatycznego wraz z automatyką pogodową. Jako, że nie mogą pozostawać rozwinięte przez dłuższy czas na deszczu, z racji na możliwość ich odkształcenia się, system pozwala na dostosowanie się do pogody i szybkie zwinięcie bez obaw o szkody.

Jak dbać o markizy?

Zarówno markizy tarasowe, balkonowe, jak i ogrodowe posiadają zasady utrzymywania ich w czystości, według których należy postępować, aby nie zniszczyły się po krótkim upływie czasu. Jako pierwsze należy pamiętać, aby do ich czyszczenia nie używać silnych detergentów. Wystarczy przemycie ich z ciepłą wodą i płynem do mycia naczyń. Drugą najważniejsza zasadą, o której należy pamiętać jest pozostawienie jej po umyciu do wyschnięcia. Mokra i zwinięta markiza to łatwy przepis na szybkie pojawienie się pleśni. W przypadku mocniejszych plam można wypróbować posypianie jej miejscowo sodą oczyszczoną, a następnie zmyć proszek po 5 minutach.

markizy tarasowe wrocław

Zainteresowała Cię oferta markiz we Wrocławiu? Skontaktuj się z nami.

Nasza firma produkująca markizy zewnętrzne we Wrocławiu wyjdzie naprzeciw Twoim oczekiwaniom i dołoży wszelkich starań, aby zrealizować Twoje zamówienie w 100% według oczekiwań. Aby skontaktować się z nami i omówić szczegóły projektu napisz do nas wiadomość poprzez e-mail lub przez funkcję Zapytaj o produkt i przedstaw swoje oczekiwania. Z pewnością odpowiemy również na wszelkie nurtujące Cię pytania.